Osobní profil 10vasa | 23.08.2013 0:42
Chtěl bych říct jen pár slov k neděli. V Martinicích hrál náš tým určitě hodně nervózně a domácí tým hrál lépe individuálně, ale nahradili jsme to buldočí silou. Co se týče kluků tak dobře zachytal Marek a přál bych týmu ať mu to vydrží a není to jen záblesk do tmy. Vašek (já) byla to bída nemám naběháno a to se odrazilo na výkonu. Víťa si splnil svůj průměr. Rozsy by měl začít vice dirigovat obranu, jinak si splnil své. Martin Kubiš měl první poločas horší, chtěl sice hrát, ale vše hrál až na poslední chvíli,druhy poločas se to zlepšilo. Suča byl jednoznačně nejlepší hráč, spoustu toho naběhal i za Vaška a tahle spolupráce na pravé straně by mohla fungovat. Karel Tobolík(ml.) jako kapitán málo komunikuje na hřišti, jinak se moc nedostával do hry díky špatné souhře, spousta balónů ho přelétala, jinak si zezadu splnil. John dal pěknou branku, pár balónů rozdal, ale směrem dozadu to bylo horší.Adam motorová myš, která jezdí dozadu, dopředu, všude je, ale balón ho moc neposlouchá, chce to trénovat má větší potenciál. Luboš bíjec, který se snaží, spoustu vybojuje, ale moc ho balón neposlouchá. Ondra dal gól, ale měl by popřemýšlet nad tréninkem, balón mu dost uskakuje a má slabší pokrytí balónu. Shrnul bych to tím že by se mělo pokračoval ve vysoké účasti na trénincích a potvrdit doma body z venku.
Osobní profil Rozsy | 17.08.2013 22:06
broníku už je to lepší :-) v uterý a v pátek nás bylo na treninku 10 a treninky byly hodně dobrý. vytvořilo se tam jádro kluků které baví kopat do balonu :-)

jinak rozpis zápasů jsem přidal do informací 2013/2014
Osobní profil (neregistrovaný) | 17.08.2013 20:36
A co jednou sednout po zápase a po řešit to všichni, ne par kluků? Kluci tady to nevyresime. Nevím kolik já toho pro pracice od ted už udělám, asi nic, ale byl bych rad aby se tam něco konečně začalo měnit. Myslím tím myšlení kluku a zodpovědnost co se týče tréninku. Chceme MIT radost z fotbalu? Musíme s radosti a hojnem poctu trénovat :-). Nic jinýho v tom není.. snad se to někdy zlomí a lidi řadí budou jezdit fandit pravcicim.. jak Pise rosi, je to radost. Není to pro peníze ani z donuceni :-) brona..
Osobní profil (neregistrovaný) | 17.08.2013 20:23
co tu tak napsat kdy se hrají zápasy ?
Osobní profil bejk | 17.08.2013 19:15
Tak pozor pánové.Po dlouhé době sem se podíval na vase fotbalové stránky.A ctu tady jeden naprostý nesmysl,ze nejaky(neregistrovaný)se tu píše pod mým jménem.Tak si prosím zjistete o koho jde a nenavazi se do me.Ja sem vas dlouho hrat nevidel,protoze jsem pracovne mimo.At se pan neregistrovavaný sam predstavi o koho vlastne jde.Jinak at se dari.
Osobní profil (neregistrovaný) | 15.08.2013 14:11
ano, přesně tak, nemám žádné info z kabiny, psaval jsem už tady dřív v diskuzi pod přezdívkou bejk..jinak děkuji za info do uvodu sezony..
Osobní profil Rozsy | 15.08.2013 13:02
"(neregistrovaný) | 15.08.2013 12:49
problém je ten že zahlinice se mají čím chlubit vysledkama zápasu, posilama, kdežto v pravčicích se prodávají kluci kteří umí hrát fotbal a mohli by vám pomoct, třeba Vajda, Uličný.. to že vám ted přišel Tobolík není žádná výhra, protože sám to s dalšíma 3 co umí hrát u vás fotbal neuhraje. hřiště máte jedno z nejpěknějších, ale ještě by to chtělo nalákat nějak hráče."

rád bych znal vaše jméno, protože jde vidět že nevíte co se děje v kabině. Myslíte, že držet někoho zuby nehty je dobrá strategie? Pokud hráč nechce hrát za tým tak nemá cenu ho držet. Jen by to dělalo zle v šatně.
Osobní profil (neregistrovaný) | 15.08.2013 12:49
Osobní profil (neregistrovaný) | 15.08.2013 9:44
Můžu se zeptat správce stránek, proč to neaktulizuje?(články po zápasech, tabulka, statistiky)? Vemte si příklad ze Záhlinic...Vaši stránku sleduje hodně lidí(hlavně z Pravčic) a ti nemaji o pravčickém fotbale vůbec žádný přehled(posily, příprava)
Osobní profil (neregistrovaný) | 14.08.2013 15:06
neni to o trenerovi, tech uz v Pv bylo moc, ale o hracích, kteri pro to nic nedelají!
Osobní profil Rozsy | 14.08.2013 11:44
10 mám ten pocit..
Osobní profil (neregistrovaný) | 14.08.2013 11:37
Kolik vás včera bylo a kdo?
Osobní profil Rozsy | 14.08.2013 11:25
Naprosto souhlasím s kolegou včerejší trenink byl hodně dobrý. Sešla se dobrá parta lidí, která si chtěla zatrénovat, protože je baví fotbal. K ostatním se nevyjadřuju už mě nebaví říkat nebo psát pořád dokola jedno a to samé. klukům co byli včera na treninku děkuju.
Osobní profil (neregistrovaný) | 13.08.2013 21:32
Děkuji všem klukům za dnešní účast na tréninku, s Karlem Tobolíkem a spol jsme zavzpomínaly na staré dobré časy a víme že se fotbalem chceme bavit i nadále. Nicméně jsou tu i tací co na to kašlou a radši chodí po venku, o co hůř, že jsou to členi základní sestavy a trénink potřebují jako sůl!!!
Osobní profil rum (neregistrovaný) | 08.08.2013 9:58
sorry ja byl v utery v praci ale v patek budu
Osobní profil Nevřala Vladimír (neregistrovaný) | 07.08.2013 21:02
Rozsy díky,..................vypadá to na pravčický maraz v tomto ročníku,ale budu rád,když se budu mýlit.V sobotu z pracovních duvodu nebudu.
Osobní profil Rozsy | 07.08.2013 10:29
Borci myslíte si že je v pohodě, když někdo dojíždí z KM nebo Bílavska na tréninky a někdo není schopen zvednout prdel od televize a dojít z Hulína nebo z Pravčic? Dejte se do kupy, už mě to vážně přestává bavit. Děláte to pro radost a ne z povinnosti. Je sice strašné horko na tréninky, ale v zápase bude stejné klima. Pokud mi někdo z vás, kdo nechodí na tréninky v sobotu řekne "já už nemůžu" tak si mě nepřejte. A už vůbec nemluvím o tom, že si nikdo nedá přihrávku na 5 metrů. Myslel jsem že máme vyšší ambice letos....
Osobní profil Mara Filandr | 06.08.2013 9:55
tak to je klídek