Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil 10vasa | 30.03.2014 23:57
Zdravím všechny.
Chtěl bych jen říci pár slov k sobotnímu utkáni s Miškovicemi. Byl to těžký soupeř s horní poloviny tabulky. Spousta jejich hráčů hrálo 1,B třídu a jsou technicky dobře vybavení. První poločas měli větší drženi míče první branku jsme dostali po nedůrazném odkopu a několika odrazu na hranici šestnáctky. Při druhé brance zbytečný faul Václava 20 metru od naší branky, následně dobře kopnutý trestný kop. Jedinou naší šancí první půle byla střela Slaniny, po odraženém míči z rohu, ta však ohrožovala spíš ptactvo na topolech. Druhý poločas se hra vyrovnala. Poté přišel roh Miškovic a opět nedůrazný odkop a poté nedůrazný přístup k hráči, který pohodlně zakončil. Hodně nás podržel Tomáš(brankář), který zhatil 3 slušné příležitosti hostů. Poté na sebe vzal zodpovědnost Václav s Karlem Tobolíkem a bez komunikace s trenérem došlo k výměně jejich postů, což byl chytrý tah. Karel dobře oživil střed zálohy, to vše se pak vystupňovalo k našemu tlaku a hostující tým se nám podřídil. Když pak Karel vsítil branku hosté znervózněli, poté vsítil branku i Luboš a je velká škoda že bylo málo času. Věřím že hrát se ještě 5 minut urvali jsme bod.
Co říci závěrem snad jen to aby jsme příští týden hráli jako ten druhý poločas s Miškovicemi. Děkuji všem za bojovnost kluci.
Osobní profil penalta | 28.03.2014 16:02
krutá ztráta střelec a k tomu stoper...
Osobní profil Rozsy | 28.03.2014 8:51
Proti miskovicim sem mimo hru mám antibiotika a nevypadá to ze bych byl schopen hrat. Rád bych se dojel podívat tak uvidíme co mi zdravotní stav a počasí dovoli.
Osobní profil penalta | 27.03.2014 14:46
takže pro příznivce i nepříznivce jsmu utrpěli debakl 9:1(6:0) Branka:Rozsypal. První poločas se nám hrubě!!!!nepovedl. Ikdyž jsme nezačali špatně,první náznak šance jsme mněli my.Ale potom nás začal tlačit a hlavně nepodržel brankař. Mara by mněl přestat při rozcvičení dělat opičky a víc se soustředit. Ve druhé půli se nám podařilo hru částečně vyrovnat po poločasovém přeskupení. Bohužel 6 hráčů nepřišlo většina kvůli pracovnímu vytížení.K oslavám se zatím vyjadřovat nebudu. Sportu zdar v sobotu v 15.30 přivítáme Míškovice takže to vypadá na křest ohněm
Osobní profil bejk | 26.03.2014 20:02
A chtel jsem se zeptat jestli to neni tajne co planuje klub na oslavy 70 let zalozeni klubu?
Osobní profil bejk | 26.03.2014 16:23
Jak dopadl pratelsky zapas v Knezpoli? A mělo to vůbec nejaky vyznam? Dalo Vam to něco? Tesim se na sobotu mam v planu se prijet podivat tak doufam,ze nas nezklamete.
Osobní profil Rozsy | 21.03.2014 20:33
Bejku to volení se musí uskutečnit protože nám chybí někteří členové vedení... Řekl bych že celý současný tým stojí za panem Brezanskym i panem Darebnikem. Zápas v Knezpoli bych neviděl zase tak černě. Jsme domluveni že celý tým půjde na společný oběd a myslím ,že i takové drobnosti dokáží trochu utuzit kolektiv.
Osobní profil bejk | 21.03.2014 19:00
Ctu tady,ze se bude volit nove vedeni a jsu teda zvedav kdo bude zvolen. Vzdyt tam nikdo vhodny neni!Vy co to ted delate tam musite zustat vim neni to jednoduche,kdyz hraci to maji na haku!Chtelo by to hlavne pevnou trenerskou ruku(respekt).A ted ten pripravny zapas nekde v Knezpoli,kde to vubec je kdo to domlouval,vzdyt se nesejde na zapas do Hulina a ne tak nekde daleko.Sam sem zvedav jak vam to tam dopadne a jestli vas bude dost.Ale jinak napiste na stranky vysledek jak jste dopadli a za tyden vzhuru na Míškovice. A hraci probuťte, se zadne jine vedeni nez pan Brezansky tu neni a mel zustat i kdyz verim ze to ma tezky a plny zuby.Meli byste byt vdecni!
Osobní profil penalta | 20.03.2014 17:37
V pátek tradičně v pátek 17.00 v Pravčicích na hřišti. Odjezd v sobotu k přátelskému utkání v Kněžpoli je v 9.00. Tak si nastavte budíky kdo ví že nebude moct tak dejte vědět.
Osobní profil penalta | 17.03.2014 16:44
dobrý zápas v sobotu, hlavně jsme byly lépe připravení co se týče oblečení. Celkem jsem hleděl na hráče soupeře kteří v druhé půly hráli v tričku a trenýrkách. Bylo vidět že je na čem stavět tak hlavu vzhůru. Mohlo by nám to pomoct, ALE...
Osobní profil Karlos 65 | 12.03.2014 10:33
Hlásím změnu!!! V sobotu 15.3. hrajeme už v 17 hodin!!! Ostatní platí - soupeřem budou Polkovice, na umělce v Hulíně.
Osobní profil Karlos 65 | 02.03.2014 9:54
Sraz na dnešní zápas je v 16 hodin na Spartaku v Hulíně. Dresy beru.
Osobní profil mira (neregistrovaný) | 21.02.2014 16:05
Je dneska trenink a v kolik
Osobní profil Karlos 65 | 14.02.2014 15:46
Připomínám dnešní trénink v 18;00 hod. Bude to stejné jako minule - běhání a potom hra na umělce. Tak se na to náležitě vybavte. No a už máme termíny a soupeře na přípravné zápasy.
V neděli 2.3. v 17 hodin hrajeme s Břestem.
V sobotu 15.3. v 19 hodin hrajeme s Polkovicemi. Oba zápasy budou v Hulíně na umělce. 22.3. pojedeme na zápas do Kněžpole. Začátek zápasu je v 11 hodin a po fotbale pojedeme na společný oběd.
Tak už s těmito termíny počítejte a zařiďte si volno
Osobní profil Karlos 65 | 07.02.2014 6:01
Osobní profil (neregistrovaný) | 04.02.2014 0:38
Pratelaky s kym?
Osobní profil Karlos 65 | 03.02.2014 18:11
Domluvili jsme se na 18;00. A nová zpráva - termín 8.3. pro přátelák se prozatím ruší ( Admira tam hraje pohár ).
Osobní profil Rozsy | 03.02.2014 18:07
Treninky budou bývat od 17:00 nebo od 18:00?
Osobní profil Karlos 65 | 30.01.2014 17:42
Ahoj Petře, tak to bohužel nestihneš
Sezona začíná 30.3. Přípravné zápasy na umělce v Hulíně budou 2.3. v 17 hod., 8.3. ve 13 hod., 15.3. v 19 hod., a 22.3. hrajeme v Kněžpoli. No myslím že nám budeš v sezoně dost chybět!!! Ale na tréninky a přípraváky se dojdi za námi podívat.
Osobní profil Peca97 | 30.01.2014 16:17
Zdarec panove chtel bych se zeptat kdy zacina jarni sezona. Momentálně jsem porad ve Skotsku ale na fotbal jsem nazenevrel:-) hravam v mistnim klubu. Od 13. 3 - 28. 3. budu na dovolene v cesku tak se ptam jestli bych mohl si s vama nejakej ten zapas zahrat jak budu v Cesku. Zatim preji hodne uspechu i kdyz jsem slysel nejake zvesti že vas je stale mene, ale doufam i za vas ze se to zlepsi... Vsechny vas Zdarvim mejte se a hlavne vyhry i v priprave...